Ciekawa oferta Play na kartę dla osób potrzebujących internetu w komórce

Także ten operator pomyślał o osobach, które w swoim telefonie korzystają z internetu i preferują oferty na kartę. W tym przypadku oferta, z jakiej najbardziej opłaca się skorzystać, jeśli posiada się smartfon, to Play na Kartę Lubię to! Za doładowania otrzymuje się pakiety danych, więc można zaoszczędzić na internecie mobilnym.

W ramach bonusu można otrzymać 25, 100, 500 MB albo 1 lub 2 GB do wykorzystania przez 5, 10, 30, 100 albo 150 dni. Ważność bonusu pokrywa się z ważnością połączeń wychodzących. Najwyższy bonus na internet otrzymuje się za doładowanie o wartości przynajmniej 100 złotych, najmniejszy już za 5 zł. Niektórym osobom bonusy w zupełności wystarczą. Są jednak osoby, dla których internet mobilny to najważniejsza funkcja w telefonie i tym pakiety danych mogą nie wystarczyć. Jeżeli transferu nie wystarczy, można skorzystać z pakietów Nielimitowany Internet. Za 10 złotych otrzymuje się 1 GB transferu, który można wykorzystać przez 30 dni. Jeżeli się go wykorzysta, nadal nic nie płaci się za internet mobilny, trzeba będzie tylko pogodzić się ze spadkiem prędkości transferu danych. Można także kupić pakiet 250 MB na 7 dni, koszt pakietu to 5 zł.

Pod tym linkiem dowiesz się więcej o ofercie operatora Play – http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-lubie-to/5.html

play

 

Comments are closed.